Jakość

RUN Chłodnia jest polskim producentem wysokiej jakości produktów mrożonych. Od 1992 roku specjalizujemy się w produkcji słodkiej kukurydzy w kolbach.

Przez 25 lat zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie w uprawie najwyższej jakości amerykańskich odmian kukurydzy. Zaczynając od małych upraw jedno hektarowych doszliśmy do areału ponad 1000 ha. Uprawiamy słodkie i super słodkie odmiany samodzielnie siejąc, nadzorując i zbierając kukurydzę.

Jesteśmy jedynym producentem słodkiej kukurydzy w Europie, który produkuje wyłącznie kolby. Daje nam to niezwykłą przewagę możliwości zbioru w fazie mlecznej na co nie mogą sobie pozwolić producenci kolb i ziarna. Od 23 lat nasze plantacje uprawiamy na najlepszych Kujawskich glebach znanych z żyzności i naturalności. Każdy hektar upraw kontrolujemy pod kątem środków ochrony roślin, zapewniając najwyższy standard bezpieczeństwa potwierdzony certyfikatami GLOBAL GAP, IFS i BRC. Dzięki ich wymaganiom i naszej ciężkiej pracy gwarantujemy Klientom najwyższą jakość za najlepszą cenę.

RUN ZŁOTO AMERYKI
marka RUN-CHŁODNIA we Włocławku Sp. z o.o.

Polityka prywatności

RUN-CHŁODNIA © 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

RUN ZŁOTO AMERYKI
marka RUN-CHŁODNIA
we Włocławku Sp. z o.o.

Polityka prywatności

RUN-CHŁODNIA © 2018.
Wszelkie prawa zastrzeżone